Społeczność

Logowanie


Aktualności
Co nowego w LinkSystem Stealth2 ? Drukuj Email
Środa, 13. Październik 2010 17:55

LinkSystem Stealth2 już dostępny!

Z największą przyjemnością inforujemy, że właśnie dziś wypuszczamy tak długo oczekiwaną  wersję LinkSystem Stealth2. Do nowej wersji zostały dodane nowe funcjonalności takie jak motoring pozycji Google, "mała instalacja" oraz wiele innych.
Oto tylko niektóre funkcjonalności, które zostały dodane do nowej wersji oprogramowania:

Więcej…
 
Nowa odsłona LinkSystem Stealth Drukuj Email
Poniedziałek, 31. Sierpień 2009 13:20

Z największą przyjemnością informujemy, że dziś, tj. 31 sierpnia 2009 roku, oddajemy w Wasze ręce nową wersję LinkSystemu Stealth 1.3. Jej głównym  atutem jest dodanie dodatkowego modułu do systemu - Panela Centralnego, przy pomocy którego w sposób zbiorczy można zarządzać wszystkimi stronami zapleczowymi podpiętymi do systemu.

Więcej…
 
Oficjalna premiera LinkSystem Stealth Drukuj Email
Poniedziałek, 06. Lipiec 2009 17:30

Z przyjemnością informujemy, że po długim czasie prac nad wersją finalną, LinkSystem Stealth zgodnie z zapowiedziami, dziś trafił do sprzedaży!.

Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą, mamy nadzieję, że nasz produkt przyniesie Państwu wiele korzyści.

Zapraszamy serdecznie!

 
Nowa nazwa kodowa Drukuj Email
Niedziela, 14. Czerwiec 2009 15:00

Z przyjemnością informujemy, ze w dniu dzisiejszym nasz produkt został opatrzony nową nazwą kodową - LinkSystem Stealth. Za wikipedią:

Stealth - w wojskowości tym terminem określa się technologie mające na celu zmniejszenie możliwości wykrycia obiektu znanymi metodami obserwacji: począwszy od ludzkiego wzroku, na metodach stricte technicznych kończąc.

 Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Stealth

I właśnie takie założenie główne przyświecało podczas tworzenia systemu - LinkSystem ma być niewykrywalny dla pracowników wyszukiwarek internetowych oraz konkurencji, dając pełen komfort rozmieszczania linków na stronach zapleczowych, bez ryzyka ujawnienia listy posiadanych stron, czy pozycjonowanych fraz.

 
Ostatnie testy systemu Drukuj Email
Środa, 03. Czerwiec 2009 20:38

Właśnie trwają ostatnie testy systemu przed jego oficjalną premierą. W tej chwili dobierany jest zewnętrzny zespół beta-testerów których zadaniem jest wyłowienie ostatecznych błędów oraz niejednoznaczności w opisach. Ostateczny skład zespołu zostanie ustalony do końca tego tygodnia.

Przekazanie systemu do sprzedaży przewidziane jest na koniec czerwca 2009 roku.