Społeczność

Logowanie


Nowa odsłona LinkSystem Stealth Drukuj Email
Poniedziałek, 31. Sierpień 2009 13:20

Z największą przyjemnością informujemy, że dziś, tj. 31 sierpnia 2009 roku, oddajemy w Wasze ręce nową wersję LinkSystemu Stealth 1.3. Jej głównym  atutem jest dodanie dodatkowego modułu do systemu - Panela Centralnego, przy pomocy którego w sposób zbiorczy można zarządzać wszystkimi stronami zapleczowymi podpiętymi do systemu.

Mamy nadzieję, że jeżeli ktokolwiek do tej pory wątpił jeszcze w moc i przydatność tego narzędzia, to nowa odsłona LinkSystemu Stealth rozwieje te obawy. W tej chwili system stał się niesłychanie potężnym narzędziem zarówno od strony bezpieczeństwa, skuteczności jak również prostoty zarządzania całością.
Nie sposób w tak krótkiej informacji omówić wszystkich nowości jakie pojawiły się wraz z Panelem Centralnym. Do najważniejszych faktów należą, że nawet teraz system nie wymaga serwera dedykowanego do obsługi całości oraz że system ma w tej chwili budowę kaskadową, składającą się z dwóch stopni - panel centralny losuje linki z przypisanymi anchorami między podpiętymi do niego stronami zapleczowymi. Drugim stopniem kaskady są lokalne instalacje na stronach zapleczowych, których zadaniem jest dalsze rozmieszczenie linków na podstronach konkretnego serwisu. Takie rozwiązanie czyni całość niesłychanie bezpiecznym, nawet w przypadku awarii któregokolwiek z elementów całości.

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją techniczną oraz wersją demo systemu.